Tento program je předběžný, jeho změna je organizátorem vyhrazena.
08:00
09:00
Registrace
09:00
09:15
Zahájení konference
09:15
09:30
Poslední trendy na trhu velkokapacitních přenosů - ceny, požadavky operátorů, trasy, světové trendy
Tomáš Strašák, Dial Telecom
09:30
10:00
IoT prakticky a se ziskem
Kamil Jirka, ISP Alliance
10:00
10:30
Bezdrátová komunikace NGA, něco ze Švédska a ne z Číny
Jaroslav Švarc, Ericsson
10:30
10:45
Přestávka na kávu a občerstvení
10:45
11:05
Příprava IS pro GDPR
Jan Zahradníček
11:05
11:30
Úřad na ochranu osobních údajů, GDPR, zaměřeno na telekomunikace
Josef Prokeš, Martin Cach
11:30
12:00
UPC Business
12:00
12:30
SOS servis nebo měření
Pavel Rybka, SITEL
12:30
13:00
Oběd - 1. skupina/Měření teploty pomocí optického vlákna (Sitel) a soutěž ve svařování optických vláken (VanCo) - 2. skupina
13:00
13:30
Oběd - 2. skupina/Měření teploty pomocí optického vlákna (Sitel) a soutěž ve svařování optických vláken (VanCo) - 1. skupina
13:30
13:50
Druhé programové období
Jaromír Novák, ČTÚ
13:50
14:10
Hospodásřká komora a její práce v telekomunikacích, Sekce HK ČR pro ICT
Hana Továrková, HK ČR
14:10
14:30
Akční plán usnadnění výstavby, kmitočty dotační politika, regulace z EU, GDPR a ochrana osobních údajů.
Jakub Rejzek, Viktor Filip, Martin Cach, Ondřej Malý
14:30
15:00
Shaping, podstatná a užitečná služba pro regionální ISP
Karel Řeřicha, United Networks
15:00
15:20
Neuronové sítě detekující malware v DNS provozu
Richard Malovič, Jakub Šefr, Whalebone
15:20
15:40
Přestávka na kávu a občerstvení
15:40
17:20
blok komerčních přednášek
17:20
17:45
Ochrana osobních údajů a nebezpečí pro ISP z hlediska automatického odevzdávání dat
Jaromír Čihák
17:45
18:20
Tombola
20:00
23:30
Večeře a večerní program - účastnický poplatek Super

V tuto chvíli je registrováno 109 účastníků, 391 míst zbývá.

Vítejte na registračním webu konference Kam kráčí telekomunikační sítě, která proběhne opět v PARKHOTELU Plzeň**** v termínu 14. září 2017. 

Těšíme se na viděnou!

 

Váš názor nás zajímá!
Pomozte nám vyplněním krátkého dotazníku zde k tomu, abychom program konference stále zdokonalovali a vyhovoval Vašim představám.
Bilateral meetings - nová služba!

Letos nově si můžete domluvit schůzku s dalšími účastníky konference prostřednictvím služby Rendezvous Point Tool za podpory sdružení NIX.CZ.

Více informací naleznete pod záložkou "Bilateral meetings" na hlavním panelu tohoto webu.

Večerní program - ROCKOVÁ PÁRTY!

Opět pro vás připravujeme večerní program, který se, stejně jako v Olomouci, ponese ve znamení rocku! 

Můžete se těšit na kapelu Xcover, výborné jídlo, bigbítové retrodisciplíny a zelená poteče proudem :-)

Registrujte si účastnický poplatek SUPER!

Praktická ukázka

Tentokrát si pro vás spol. SITEL připravila ukázku měření teploty pomocí optického vlákna.

Program konference

Tento program je předběžný, jeho změna je organizátorem vyhrazena.

8:00
9:00

Registrace

9:00
9:15

Zahájení konference

9:15
9:30

Poslední trendy na trhu velkokapacitních přenosů - ceny, požadavky operátorů, trasy, světové trendy

Tomáš Strašák, Dial Telecom
9:30
10:00

IoT prakticky a se ziskem

Kamil Jirka, ISP Alliance
10:00
10:30

Bezdrátová komunikace NGA, něco ze Švédska a ne z Číny

Jaroslav Švarc, Ericsson
10:30
10:45

Přestávka na kávu a občerstvení

10:45
11:05

Příprava IS pro GDPR

Jan Zahradníček
11:05
11:30

Úřad na ochranu osobních údajů, GDPR, zaměřeno na telekomunikace

Josef Prokeš, Martin Cach
11:30
12:00

UPC Business

12:00
12:30

SOS servis nebo měření

Pavel Rybka, SITEL
12:30
13:00

Oběd - 1. skupina/Měření teploty pomocí optického vlákna (Sitel) a soutěž ve svařování optických vláken (VanCo) - 2. skupina

13:00
13:30

Oběd - 2. skupina/Měření teploty pomocí optického vlákna (Sitel) a soutěž ve svařování optických vláken (VanCo) - 1. skupina

13:30
13:50

Druhé programové období

Jaromír Novák, ČTÚ
13:50
14:10

Hospodásřká komora a její práce v telekomunikacích, Sekce HK ČR pro ICT

Hana Továrková, HK ČR
14:10
14:30

Akční plán usnadnění výstavby, kmitočty dotační politika, regulace z EU, GDPR a ochrana osobních údajů.

Jakub Rejzek, Viktor Filip, Martin Cach, Ondřej Malý
14:30
15:00

Shaping, podstatná a užitečná služba pro regionální ISP

Karel Řeřicha, United Networks
15:00
15:20

Neuronové sítě detekující malware v DNS provozu

Richard Malovič, Jakub Šefr, Whalebone
15:20
15:40

Přestávka na kávu a občerstvení

15:40
17:20

blok komerčních přednášek

17:20
17:45

Ochrana osobních údajů a nebezpečí pro ISP z hlediska automatického odevzdávání dat

Jaromír Čihák
17:45
18:20

Tombola

20:00
23:30

Večeře a večerní program - účastnický poplatek Super

Hlavní partneři

Pod záštitou

V produkci

Partneři