07:45
08:30
Registrace
08:30
08:40
Zahájení konference
Miloslav Sova, Internet pro všechny
08:40
09:10
IOT prakticky se ziskem
Kamil Jirka, ISP Alliance
09:10
09:40
Poslední trendy na trhu velkokapacitních přenosů - ceny, požadavky operátorů, trasy, světové trendy
Tomáš Strašák, Dial Telecom
09:40
10:10
Bezdrátová řešení ze Švédska. 10 GBit/s v 80 GHz pásmu. 112 MHz XPIC & 4096 QAM pro licencovaná pásma a 10GHz.
Jaroslav Švarc, Ericsson
10:10
10:20
Přestávka na kávu a občerstvení
10:20
10:40
Příprava IS pro GDPR, změny je potřeba nastartovat včas
Jan Zahradníček, Advokátní kancelář Velíšek a Podpěra
10:40
11:00
Bezpečnost dat a GDPR
Daniel Dunovský, ERA-BHS
11:00
11:20
GDPR, zaměřeno na telekomunikace
Josef Prokeš, Úřad na ochranu osobních údajů
11:20
11:50
Ochrana proti DDOS útoků, čištění konektivity
Tomáš Stojan, UPC Business
11:50
12:05
SOS servis
Pavel Rybka, SITEL
12:05
12:25
Bezvýkopové technologie
Ing. Pavel Černý, SITEL
12:25
12:50
Oběd - 1. skupina/Měření teploty pomocí optického vlákna (Sitel) a soutěž ve svařování optických vláken (VanCo) - 2. skupina
12:50
13:20
Oběd - 2. skupina/Měření teploty pomocí optického vlákna (Sitel) a soutěž ve svařování optických vláken (VanCo) - 1. skupina
13:20
13:40
Kam povedou kroky ČTÚ ve druhém programovém období. Vývoj na trhu a regulace.
Jaromír Novák, předseda ČTÚ
13:40
14:00
Hospodásřká komora a její práce v telekomunikacích, Sekce HK ČR pro ICT
Hana Továrková, HK ČR
14:00
14:20
Kroky v usnadnění výstavby, kmitočty a změny v kmitočtech, dotační politika, regulace z EU, GDPR a ochrana osobních údajů
Jakub Rejzek, Viktor Filip, Martin Cach, Ondřej Malý
14:20
14:50
Shaping, podstatná a užitečná služba pro regionální ISP. K čemu shaping využít a pozvánka na workshop
Karel Řeřicha, United Networks
14:50
15:10
Neuronové sítě a detekce infikovaných strojů v DNS provozu
Richard Malovič, Whalebone
15:10
15:30
Přestávka na kávu a občerstvení
15:30
15:50
Telekomunikační síť ČD-Telematiky
Jan Bartoš, ČD-Telematika
15:50
16:10
Co nabízíme velkoobchodním partnerům
Michal Frankl, CETIN
16:10
16:30
SW Cross, IoT řešení
CROSS NETWORK INTELLIGENCE s.r.o.
16:30
16:50
Detekce volumetrických útoků v ISP sítích a jejich mitigace
Roman Tomášek, Sr. Systems Engineer, Alef Nula a.s.
16:50
17:10
Call Centrum pro ISP providery
Jan Gregor, ProISP
17:10
17:30
Jak se stát satelitním operátorem
Pantelio
17:30
18:00
Tombola
20:00
23:30
Večeře a večerní program - účastnický poplatek Super

Program

7:45
8:30

Registrace

8:30
8:40

Zahájení konference

Miloslav Sova, Internet pro všechny
8:40
9:10

IOT prakticky se ziskem

Kamil Jirka, ISP Alliance
9:10
9:40

Poslední trendy na trhu velkokapacitních přenosů - ceny, požadavky operátorů, trasy, světové trendy

Tomáš Strašák, Dial Telecom
9:40
10:10

Bezdrátová řešení ze Švédska. 10 GBit/s v 80 GHz pásmu. 112 MHz XPIC & 4096 QAM pro licencovaná pásma a 10GHz.

Jaroslav Švarc, Ericsson
10:10
10:20

Přestávka na kávu a občerstvení

10:20
10:40

Příprava IS pro GDPR, změny je potřeba nastartovat včas

Jan Zahradníček, Advokátní kancelář Velíšek a Podpěra

GDPR je soubor opatření Evropské unie, ošetřující zacházení s osobními údaji. Jan Zahradníček nám doporučí způsob ošetření firemních procesů pro ISP tak, abyste prošli každou situací bez porušení zákona.

10:40
11:00

Bezpečnost dat a GDPR

Daniel Dunovský, ERA-BHS
11:00
11:20

GDPR, zaměřeno na telekomunikace

Josef Prokeš, Úřad na ochranu osobních údajů
11:20
11:50

Ochrana proti DDOS útoků, čištění konektivity

Tomáš Stojan, UPC Business
11:50
12:05

SOS servis

Pavel Rybka, SITEL
12:05
12:25

Bezvýkopové technologie

Ing. Pavel Černý, SITEL
12:25
12:50

Oběd - 1. skupina/Měření teploty pomocí optického vlákna (Sitel) a soutěž ve svařování optických vláken (VanCo) - 2. skupina

12:50
13:20

Oběd - 2. skupina/Měření teploty pomocí optického vlákna (Sitel) a soutěž ve svařování optických vláken (VanCo) - 1. skupina

13:20
13:40

Kam povedou kroky ČTÚ ve druhém programovém období. Vývoj na trhu a regulace.

Jaromír Novák, předseda ČTÚ
13:40
14:00

Hospodásřká komora a její práce v telekomunikacích, Sekce HK ČR pro ICT

Hana Továrková, HK ČR
14:00
14:20

Kroky v usnadnění výstavby, kmitočty a změny v kmitočtech, dotační politika, regulace z EU, GDPR a ochrana osobních údajů

Jakub Rejzek, Viktor Filip, Martin Cach, Ondřej Malý

panelová diskuze

14:20
14:50

Shaping, podstatná a užitečná služba pro regionální ISP. K čemu shaping využít a pozvánka na workshop

Karel Řeřicha, United Networks
14:50
15:10

Neuronové sítě a detekce infikovaných strojů v DNS provozu

Richard Malovič, Whalebone
15:10
15:30

Přestávka na kávu a občerstvení

15:30
15:50

Telekomunikační síť ČD-Telematiky

Jan Bartoš, ČD-Telematika
15:50
16:10

Co nabízíme velkoobchodním partnerům

Michal Frankl, CETIN
16:10
16:30

SW Cross, IoT řešení

CROSS NETWORK INTELLIGENCE s.r.o.
16:30
16:50

Detekce volumetrických útoků v ISP sítích a jejich mitigace

Roman Tomášek, Sr. Systems Engineer, Alef Nula a.s.
16:50
17:10

Call Centrum pro ISP providery

Jan Gregor, ProISP
17:10
17:30

Jak se stát satelitním operátorem

Pantelio
17:30
18:00

Tombola

20:00
23:30

Večeře a večerní program - účastnický poplatek Super