08:00
09:00
Registrace
09:00
09:15
Zahájení
Miloslav Sova
09:15
09:45
ERICSSON - Trendy mikrovlnných spojů a zařízení nové generace
Jaroslav Švarc
09:45
10:05
Národní plán rozvoje sítí nové generace
Rostislav Kocman, Jakub Rejzek
10:05
10:25
ČTÚ - GSD, mapování, postup při kontrolách ve spektru
Pavel Zahradník
10:25
10:45
Budoucnost zpracování a distribuce videa po IP síti
Michal Krsek
10:45
11:00
Přestávka na kávu a občerstvení
11:00
11:25
CETIN - Nové referenční nabídky společnosti Cetin
Michal Frankl
11:25
11:50
RLC Praha - Problematika vysokorychlostních transceiverů
Ing. Jaromír Šíma
11:50
12:10
Směrnice NIS a Novela zákona kybernetické bezpečnosti - nové povinnosti pro ISP
Mgr. Jan Zahradníček
12:10
12:30
SITEL - Energetický sloupek s optickým připojením
Ing. Jiří Toman
12:30
13:00
Oběd - skupina 1/ Praktická ukázka svařování optických vláken - skupina 2
13:00
13:30
Oběd - skupina 2/ Praktická ukázka svařování optických vláken - skupina 1
13:30
13:50
Aktuální dotační výzvy pro ISP
Martina Jalovecká
13:50
14:05
CERAGON - Rozvoj ISP v USA
Andy Westerman
14:05
14:20
Internet of Things
Kamil Jirka
14:20
14:35
Novinky v evropské regulaci telekomunikací
Rostislav Kocman, Jakub Rejzek
14:35
15:00
F5 - Cenzura webů nepovoleného hazardu – jak na to?
Radovan Gibala
15:00
15:25
Služba Whalebone - cloudová ochrana počítačových sítí, která nachází využití především u ISP
Richard Malovič, Michal Karm
15:25
15:40
UPC - Data retention z pohledu operátorů
Martin Cach
15:40
16:05
HEXAGON - interaktivní řešení pro vaše sítě – řešení Fiber Optic Works a řešení Smart Client
16:05
16:20
Přestávka na kávu a občerstvení
16:20
16:40
Virus Motherfucker - bezpečnost v sítích
Lukáš Hofmann, Martin Kratochvíl
16:40
17:05
Alef Nula - Přenášejte data bezpečně a efektivně
Luboš Lontoš
17:05
17:30
ČD - Telematika - Naše zkušenost s DDoS útoky a jak se proti nim bránit
Ing. Tomáš Havlíček
17:30
17:55
IPEX - Chytrá komunikace pro firmy s řešením VOIPEX a integrací na CRM a ERP systém
17:55
18:10
Losování tomboly
20:00
23:30
Večeře a večerní program - účastnický poplatek Super

V tuto chvíli je registrováno 487 účastníků, 0 míst zbývá.

Vítejte na registračním webu konference Kam kráčí telekomunikační sítě, která proběhne opět v PARKHOTELU Plzeň**** v termínu 15.září 2016. 

Těšíme se na viděnou!

 

Od 6.9. rezervujeme ubytování pouze po předchozí domluvě na kontaktech berkovcovam@pemcom.cz, 724 599 951

JIŽ NEJSOU VOLNÁ MÍSTA!!!

NIX.CZ slaví letos 20 let a organizátoři konference získali exkluzivní možnost zaregistrovat 100 osob za poplatek 300 Kč! V Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje na Vás ve středu 14.září od 20:00 čeká plzeňské pivo, vynikající guláš a kapela Pilsen Queen Tribute Band. 

Praktická ukázka svařování optických vláken

Společnost VanCo si pro vás připravila praktickou ukázku a soutěž o nejlepšího svářeče optických vláken. Vítěz si odnese zdroj viditelného světla - Grandway F2H VLS-8-1.

Večerní program v námořnickém stylu!

Večerní program se ponese stejně jako v Olomouci v námořnickém stylu! Můžete se těšit na výborné jídlo, námořnické disciplíny, dražbu i taneční vystoupení krásných námořnic a pirátek.

Registrujte si účastnický poplatek SUPER!

Program konference

8:00
9:00

Registrace

9:00
9:15

Zahájení

Miloslav Sova
9:15
9:45

ERICSSON - Trendy mikrovlnných spojů a zařízení nové generace

Jaroslav Švarc
2ericsson.pdf(1.61 MB)
9:45
10:05

Národní plán rozvoje sítí nové generace

Rostislav Kocman, Jakub Rejzek
3ispaweb.pdf(2.57 MB)
10:05
10:25

ČTÚ - GSD, mapování, postup při kontrolách ve spektru

Pavel Zahradník
4ctuweb.pdf(3.42 MB)
10:25
10:45

Budoucnost zpracování a distribuce videa po IP síti

Michal Krsek
10:45
11:00

Přestávka na kávu a občerstvení

11:00
11:25

CETIN - Nové referenční nabídky společnosti Cetin

Michal Frankl
11:25
11:50

RLC Praha - Problematika vysokorychlostních transceiverů

Ing. Jaromír Šíma
7rlcweb.pdf(6.39 MB)
11:50
12:10

Směrnice NIS a Novela zákona kybernetické bezpečnosti - nové povinnosti pro ISP

Mgr. Jan Zahradníček
12:10
12:30

SITEL - Energetický sloupek s optickým připojením

Ing. Jiří Toman
9sitelweb.pdf(3.31 MB)
12:30
13:00

Oběd - skupina 1/ Praktická ukázka svařování optických vláken - skupina 2

13:00
13:30

Oběd - skupina 2/ Praktická ukázka svařování optických vláken - skupina 1

13:30
13:50

Aktuální dotační výzvy pro ISP

Martina Jalovecká
13:50
14:05

CERAGON - Rozvoj ISP v USA

Andy Westerman
14:05
14:20

Internet of Things

Kamil Jirka
14:20
14:35

Novinky v evropské regulaci telekomunikací

Rostislav Kocman, Jakub Rejzek
14:35
15:00

F5 - Cenzura webů nepovoleného hazardu – jak na to?

Radovan Gibala
14f5web.pdf(784.82 KB)
15:00
15:25

Služba Whalebone - cloudová ochrana počítačových sítí, která nachází využití především u ISP

Richard Malovič, Michal Karm
15:25
15:40

UPC - Data retention z pohledu operátorů

Martin Cach
15:40
16:05

HEXAGON - interaktivní řešení pro vaše sítě – řešení Fiber Optic Works a řešení Smart Client

16:05
16:20

Přestávka na kávu a občerstvení

16:20
16:40

Virus Motherfucker - bezpečnost v sítích

Lukáš Hofmann, Martin Kratochvíl
18amakrweb.pdf(101.93 KB)
16:40
17:05

Alef Nula - Přenášejte data bezpečně a efektivně

Luboš Lontoš
19alefweb.pdf(5.49 MB)
17:05
17:30

ČD - Telematika - Naše zkušenost s DDoS útoky a jak se proti nim bránit

Ing. Tomáš Havlíček
17:30
17:55

IPEX - Chytrá komunikace pro firmy s řešením VOIPEX a integrací na CRM a ERP systém

21ipexweb.pdf(2.93 MB)
17:55
18:10

Losování tomboly

20:00
23:30

Večeře a večerní program - účastnický poplatek Super

Hlavní partneři

Pod záštitou

V produkci

Partneři