Tento program je predbežný, jeho zmena je organizátorom vyhradená.
08:00
09:00
Registrácia
09:00
09:15
Úvodné slovo
Miloslav Sova
09:15
09:45
Mikrotrenching - bezvýkopové technologoie pokládky optických sietí.
Marián Okres, SITEL SK
09:45
10:15
Bezdrôtové riešenia zo Švédska. 10 GBit / s pri pásme 80 GHz. 112 MHz XPIC a 4096 QAM pre licencované pásma.
Jaroslav Švarc, Erricson
10:15
10:45
Česko-Slovenská federativní telekomunikační infrastruktura
UPC Business
10:45
11:00
Prestávka na kávu a občerstvenie
11:00
11:30
Co neměřím, to neřídím aneb procesní řízení v praxi
Štěpán Beneš, Michal David, SP Alliance a.s.
11:30
12:00
Rozvoj vysokorýchlostného internetu na Slovensku z pohľadu dotačnej politiky a transpozícia smernice EÚ 2014/61 o opatreniach na zníženie nákladov na zavedenie vysokorýchlostných komunikačných služieb
Ján Šebo, TelTemp, s.r.o.
12:00
12:20
AntikSat pre wifi ISP – televízia, ktorá nepreťaží Vaše siete
Peter Blaas, Antik SK
12:20
13:20
Obed
13:20
13:40
Siete.digital - digitálna evidencia inžinierskych sietí - Atlas pasívnej (a aktívnej) infraštruktúry, ktorý nebol financovaný z eurofondov a môžete ho používať zadarmo
Michal Rybárik, ALPI
13:40
14:00
Výsledky aukce, novinky z úřadu na podzim
Roman Vavro, RÚ SK
14:00
14:30
GDPR ako téma pre rok 2018
Mgr. Tatiana Valentová, Úrad na ochranu osobných údajov SK
14:30
14:50
GDPR so zameraním na malé podniky s veľkými databázami, ako sú poskytovatelia ISP
PaulQ Law firm
14:50
15:10
Zlepšování kvality služby
Miroslav Slugeň, SledovanieTV.sk
15:10
15:30
Bezdrátové spoje nové generace
Roman Štemberk, Proficomms
15:30
15:50
Anténne systemy do pasma 5 GHz.
RF Elements
15:50
16:10
Optimalizácia pasívnej infraštruktúry v rozvádzačoch
Petr Poláček, Bel Stewart s.r.o.
16:10
16:30
Prestávka na kávu a občerstvenie
16:30
16:50
Preukazovanie parametrov prístupových sietí
Ing. Peter Potrok, Ing. Juraj Sukop, Profiber SK
16:50
17:10
Shaping v sieti ako najdôležitejšia časť riadenia siete
Karel Řeřicha, United Networks
17:10
17:30
Usnadnenie vystavby podla EU61/2014 v ČR a SROV
VNICTP alebo HK.SK
17:30
17:50
Ako znížiť počet dlžníkov na minimum?
LogiCall
17:50
18:10
Velkoobchodní pristup do xDSL sítě Slovak Telecom
Kaliant
18:10
18:30
Novela zákona na usnadnenie vystavby SK
Ministerstvo dopravy SK
18:30
18:50
Neuronové sítě a detekce infikovaných strojů v DNS provozu
Robert Šefr, Whalebone
18:50
19:10
Call Centrum pro ISP providery
Jan Gregor, PRO-ISP s.r.o.
19:10
19:25
Tombola
20:00
00:00
Večera a večerný program

V tuto chvíli je registrováno 208 účastníků, 42 míst zbývá.

Vitajte na registračnom webe konferencie Kam kráčajú telekomunikačné siete, ktorá prebehne opäť v Jasnej v hoteli SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA **** v termíne 12. októbra 2017!

Tešíme sa, dovidenia!

 

Program konference

Tento program je predbežný, jeho zmena je organizátorom vyhradená.

8:00
9:00

Registrácia

9:00
9:15

Úvodné slovo

Miloslav Sova
9:15
9:45

Mikrotrenching - bezvýkopové technologoie pokládky optických sietí.

Marián Okres, SITEL SK
9:45
10:15

Bezdrôtové riešenia zo Švédska. 10 GBit / s pri pásme 80 GHz. 112 MHz XPIC a 4096 QAM pre licencované pásma.

Jaroslav Švarc, Erricson
10:15
10:45

Česko-Slovenská federativní telekomunikační infrastruktura

UPC Business
10:45
11:00

Prestávka na kávu a občerstvenie

11:00
11:30

Co neměřím, to neřídím aneb procesní řízení v praxi

Štěpán Beneš, Michal David, SP Alliance a.s.
11:30
12:00

Rozvoj vysokorýchlostného internetu na Slovensku z pohľadu dotačnej politiky a transpozícia smernice EÚ 2014/61 o opatreniach na zníženie nákladov na zavedenie vysokorýchlostných komunikačných služieb

Ján Šebo, TelTemp, s.r.o.
12:00
12:20

AntikSat pre wifi ISP – televízia, ktorá nepreťaží Vaše siete

Peter Blaas, Antik SK
12:20
13:20

Obed

13:20
13:40

Siete.digital - digitálna evidencia inžinierskych sietí - Atlas pasívnej (a aktívnej) infraštruktúry, ktorý nebol financovaný z eurofondov a môžete ho používať zadarmo

Michal Rybárik, ALPI
13:40
14:00

Výsledky aukce, novinky z úřadu na podzim

Roman Vavro, RÚ SK
14:00
14:30

GDPR ako téma pre rok 2018

Mgr. Tatiana Valentová, Úrad na ochranu osobných údajov SK
14:30
14:50

GDPR so zameraním na malé podniky s veľkými databázami, ako sú poskytovatelia ISP

PaulQ Law firm
14:50
15:10

Zlepšování kvality služby

Miroslav Slugeň, SledovanieTV.sk
15:10
15:30

Bezdrátové spoje nové generace

Roman Štemberk, Proficomms
15:30
15:50

Anténne systemy do pasma 5 GHz.

RF Elements
15:50
16:10

Optimalizácia pasívnej infraštruktúry v rozvádzačoch

Petr Poláček, Bel Stewart s.r.o.
16:10
16:30

Prestávka na kávu a občerstvenie

16:30
16:50

Preukazovanie parametrov prístupových sietí

Ing. Peter Potrok, Ing. Juraj Sukop, Profiber SK
16:50
17:10

Shaping v sieti ako najdôležitejšia časť riadenia siete

Karel Řeřicha, United Networks
17:10
17:30

Usnadnenie vystavby podla EU61/2014 v ČR a SROV

VNICTP alebo HK.SK
17:30
17:50

Ako znížiť počet dlžníkov na minimum?

LogiCall
17:50
18:10

Velkoobchodní pristup do xDSL sítě Slovak Telecom

Kaliant
18:10
18:30

Novela zákona na usnadnenie vystavby SK

Ministerstvo dopravy SK
18:30
18:50

Neuronové sítě a detekce infikovaných strojů v DNS provozu

Robert Šefr, Whalebone
18:50
19:10

Call Centrum pro ISP providery

Jan Gregor, PRO-ISP s.r.o.
19:10
19:25

Tombola

20:00
0:00

Večera a večerný program

Hlavní partneři

Pod záštitou

V produkci

Partneři