Přednášející

Aleš Lednej

Aleš Lednej pracuje ve společnosti ComSource na pozici Technického ředitele. Dříve působil u různých ISP (Karneval Media, UPC, RioMedia a další). V telekomunikacích se pohybuje od roku 2000, nejprve technologie provozoval a nyní je navrhuje.

Daniel Nalevajko

Ing. Jan Ševčík

Ing. Jan Ševčík vystudoval VO v Brně, působil na MO ČR a v současné době pracuje jako ředitel sekce kontroly a ochrany spotřebitele ČTÚ.

Ing. Jana Lingrová

Ing. Jana Lingrová

V roce 2013 vystudovala Fakultu dopravní ČVUT v Praze. V současnosti pracuje jako aplikační inženýrka ve společnosti SQS Vláknová optika a.s., která vyrábí komponenty vláknové optiky a optoelektroniky pro široký rozsah aplikací v oblasti telekomunikací a průmyslu.

Ing. Jiří Hojgr

Ing. Jiří Hojgr pracuje v oboru spojeném s výrobou a distribucí televizních programů více než 10 let. Nejdříve pracoval u významného operátora kabelové televize. Později se podílel na vzniku programu \"Galaxie sport\", nyní \"Nova sport\". V současnosti působí jako konzultant distribuce televizních programů.

Ing. Martin Novák

Ing. Martin Novák působí ve společnosti České Radiokomunikace na pozici Národní manažer Velkoobchodního prodeje. Vystudoval VŠE a v oblasti telekomunikací je pohybuje 13 let. Působil ve společnostech RadioMobil, Aliatel a GTS.

Ing. Miroslav Charbuský

Ing. Pavel Černý

Ing. Pavel Černý vystudoval Fakultu elektrotechnickou na ČVUT v Praze, obor telekomunikační technika. V současnosti pracuje ve společnosti SITEL v technickém úseku na pozici inženýr optických sítí a překryvných sítí pro operátory. Zabývá se návrhy a výstavbou optických sítí FTTh a FTTb.

Ing. Vojtěch Klusáček Ph.D.

Ing. Vojtěch Klusáček Ph.D. vystudoval Fakultu elektrotechnickou na ČVUT v Praze obor radioelektronika se zaměřením na mikrovlnnou techniku. Od roku 1997 pracuje ve vývojovém oddělení firmy ALCOMA. Zabývá se především návrhem mikrovlnných obvodů a systémů, měřením ve vysokofrekvenční oblasti a problematikou šíření elektromagnetických vln.

Jakub Křížek

Jakub Křížek je partnerem v poradenské společnosti VICF, kde již více než 10 let asistuje při prodeji a nákupu společností zejména v oblastech IT, telco, e-commerce a advanced manufacturing. Za poslední roky dojednal pro společníky a akcionáře realizaci hodnoty jejich společnosti, pro expandující společnosti zajistil nákup vhodných akvizičních cílů a připravil  několik rostoucích společností na finanční investici vše v celkovém objemu jednotek mld Kč. Jakub rovněž poskytuje rady a cenné zkušenosti nadějným začínajícím společnostem a projektům.

Jan Jirka

Lukáš Hůlka

Marek Mikuš

Marek Mikuš - ve společnosti IPEX a.s. působí od roku 1998 a v současné době zastává pozici Vedoucího velkoobchodního prodeje. Pod jeho vedením dosáhlo v roce 2011 velkoobchodní oddělení hranice 200 telekomunikačních partnerů, mezi klienty patří ISP provideři, operátoři, integrátoři a kabelové TV. Po absolvování SPŠ Spojů působil ve společnosti 2N Telekomunikace.

Martin Semrád

Martin Semrád založil v roce 2000 spol. NETWAY.cz, která se v roce 2004 stala členem NIX.CZ. On sám byl pak roku 2008 zvolen členem dozorčí rady a od roku 2010 vykonává funkci ředitele NIX.CZ.

Mgr. Jan Bartoš

Mgr. Jan Bartoš - obchodní manažer senior pro velkoobchodní prodej telekomunikačních služeb společnosti ČD - Telematika, vystudoval Pedagogickou fakultu UK obor fyzika. Dříve pracoval na obchodních a manažerských pozicích ve společnostech PVT a.s., Nextra s.r.o. nebo GTS Novera. Ve společnosti ČD - Telematika úspěšně působí téměř 9 let a v současné době má na starost péči o klíčové zákazníky z řad telekomunikačních operátorů.

Mgr. Jan Zahradníček

Advokát zapsaný do seznamu České advokátní komory. Svoji profesní kariéru začal jako právník České pošty, kde se podílel na řadě projektů z oblasti ICT. Poté působil v advokátní kanceláři MT Legal, kde se věnoval převážně problematice veřejných zakázek. V současné době je spolupracujícím advokátem v advokátní kanceláři Velíšek & Podpěra, kde se zaměřuje na obchodní právo, problematiku smluv, e-commerce, autorské právo a právo ICT/IT.  Příležitostně přednáší a publikuje.

Mgr. Jana Machačková

Miloslav Sova

Miloslav Sova - předseda sdružení Internet pro všechny, které každoročně zaštiťuje konference Kam kráčí telekomunikační sítě.
 

Radek Prusák

Radek Prusák pracuje  ve společnosti KonekTel, a.s. na projektu IPTV  vyvíjený společně  s firmou Netforms, s.r.o. Předtím dohlížel a řídil výstavbu  radiové a optické sítě v Pardubicích a podílel se  na návrhu  řešení dalších, převážně, pasivních optických  sítí a instalaci radiových PTP  spojů na území  celé  ČR.  V telekomunikacích se pohybuje od roku 1998.

Roman Štemberk, DiS

Informačními technologiemi je nadšem už od dětství. Toto nadšení se odráží v jeho studentském i profesním životě. Ve spol. PROFIcomms s.r.o. působí od roku 2012, v současné době na pozici Obchodní a produktový manažer. Specializuje se na přepínané a routované technologie pro podnikové sítě, datová centra a poskytovatele internetu. Dříve působil jako lektor IT dovedností a administrátor sítí. Jeho záliby jsou všechny kolektivní sporty, 11 let působil jako aktivní hráč ragby.

Rostislav Kocman

Rostislav Kocman se jako nezávislý konzultant soustředí na strategické poradenství a školení v oblasti komunikace, PR a sociálních médií. V minulosti pracoval jako manažer externí a interní komunikace mBank a z pozice PR manažera se podílel na spuštění Air Bank. Pracoval i v různých agenturách pro firmy jako jsou Microsoft, Český Telekom, Oskar, Telenor, Eutelsat, Slavia pojišťovna, Internet mall, Aquapalace Praha, televize Óčko a další. Svoji profesní kariéru začínal jako odborný novinář.

Zdeněk Hornych

Zdeněk Hornych je zodpovědný za strategický rozvoj monetizační platformy SOCIFI jako CEO.

Je zakladatelem úspěšné digitální agentury PositiveZero.uk se sídlem v Británii. Má více než 7 let zkušeností s komplexními digitálními projekty pro mezinárodní klienty jako Microsoft, Heineken, L\'Oréal, P&G, GSK a další. Pracuje pod heslem “Dostatečně dobré není nikdy dostatečné” a orientaci na zákazníka považuje za klíčovou.