Hotel

Hotel Srní**** to je nejen komfortní ubytování a výjimečná gastronomie, ale i bezkonkurenční poloha přímo uprostřed Národního parku v překrásné šumavské přírodě. Hotel Srní**** je se svým ojedinělým relaxačním, sportovním i konferenčním zázemím a vynikající polohou ideálním místem pro uspořádání konference.

Jako jediný hotel v České republice disponuje klasickým plaveckým bazénem o rozměrech 25 x 12,5 m, jehož volné využití je součástí ceny za ubytování. Zdarma lze také využít saunu / páru, stolní tenis a WiFi připojení ve všech prostorách hotelu, za příplatek pak masáže nebo bowling.

Hotel Srní se skládá z hlavní budovy**** a dependance***.

Ubytovací kapacita hlavní budovy****, se skládá ze dvou propojených budov na které navazují restaurace, bar, bowling a 25 metrový bazén. Většina pokojů má balkón. V objektu hotelu je zdarma k dispozici wifi připojení. Všechny pokoje jsou po celkové rekonstrukci a jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, fénem, SAT-TV, rádiem, sejfem a telefonem.

Dependance*** s názvem Šumava se nachází se 150 m od hlavní budovy, pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, SAT-TV, rádiem a telefonem a wifi připojením.

Všechny naše pokoje jsou nekuřácké, stejně tak se nekouří v celé ubytovací části, v hotelové restauraci a jídelně.

Pro ubytování hostů konference Kam kráčí české telekomunikační sítě 2014 jsou rezervovány ubytovací kapacity a to za velice zvýhodněných podmínek. Ubytování je možné objednat prostřednictvím registračního formuláře společně s účastí na konferenci.

- poplatek za ubytování ve 2-lůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami je 600,- Kč + DPH nebo 28 Euro/ osoba/ 1 noc*

- poplatek za ubytování ve 2-lůžkovém pokoji obsazeném 1 osobou je 1.200,- Kč + DPH nebo 56 Euro/ osoba/ 1 noc*

* ubytování pro účastníky je rezervováno v Hotelu Srní**** a Dependance Šumava*** a bude přiřazováno zájemcům podle data rezervace

U hotelu se nachází parkoviště , parking pro účastníky konference je ZDARMA.

Adresa hotelu:Srní 117, 341 92, pošta Kašperské Hory.

Tel.: 376 599 212, 376 599 222, fax: 376 599 214, E-mail:rezervace@hotely-srni.cz

Konferenční sál

Konferenční sál se nachází v budově Dependance Šumava*** a jeho kapacita je 300 osob. Pro konferenci Kam kráčí české telekomunikační sítě 2014 bude instalováno speciální ozvučení a vysoce kvalitní projekce. Všechny kongresové prostory v budově depandance byly zrekonstruovány a vybaveny novým nábytkem.

Oběd formou 2-chodového menu s nápojem bude účastníkům konference servírován v hotelové restauraci, večeře formou bufetu a grilování pak na terase Hotelu Srní****.

Výlet v sobotu

Máte-li chuť, udělejte si druhý den po konferenci výlet. V okolí jsou zajímavé cíle.
▪ Hauswaldská kaple - Poutní místo zázraků 03 km 
▪ Čeňkova pila s funkční vodní elektrárnou 03 km 
▪ Historická památka - Vchynicko-tetovský plavební kanál 07 km 
▪ Rozhledna Poledník 07 km 
▪ Prášilské jezero 07 km 
▪ Tříjezerní slať 07 km 
▪ Řeka vydra 07 km 
▪ Jezerní slať 15 km 
▪ Sklárna v Aníně 15 km 
▪ Sv. Mouřenec—kostel z 13. století 15 km 
▪ Březník - bývalá fořtovna s expozicí Karla Klostermanna 17 km 
▪ Chalupská slať 20 km 
▪ Pramen Vltavy 20 km