Hotel

Včas registrovaným účastníkům konference garantujeme ubytování vHotelu Jana****, který je pro účely konference celý rezervovaný, později registrovaným účastníkům bude zajištěno ubytování v Hotelu Fit***, který se nachází v bezprostřední blízkosti Hotelu Jana****.

Pro ubytování hostů konference Kam kráčí telekomunikační sítě Morava a Slovensko jsou rezervovány ubytovací kapacity za velice výhodných podmínek. Ubytování je možné objednat prostřednistvím registračního formuláře společně s účastí na konferenci za jednotnou cenu.

 

CENA UBYTOVÁNÍ

- poplatek za ubytování ve 2-lůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami je 625,- Kč bez DPH 15% nebo 25 EUR bez DPH 15% za 1 osobu a 1 noc včetně snídaně

- poplatek za ubytování ve 2-lůžkovém pokoji obsazeném 1 osobou je 1.250,- Kč bez DPH 15% nebo 50 EUR bez DPH 15% za 1 osobu a 1 noc včetně snídaně

 

PARKING

U hotelu se nachází parkoviště s kapacitou 108 vozidel, parking pro účastníky konference je ZDARMA.

 

Hotel JANA****

Hotel se nachází v Přerově, v zeleni na okraji města, a disponuje 202 lůžky v 93 pokojích. Pokoje byly kompletně rekonstruovány do nového designu v roce 2009. V dubnu 2010 byl celý hotel včetně pokojů pokryt signálem pro připojení k internetu WiFi.

 

Adresa hotelu: Koliby 2, 750 02 Přerov

 

Tel.: +420 581 204 466, E-mail: jana@hotel-jana.cz, Otevírací doba: nepřetržitě 24/7

Variabilní kongresová hala má maximální kapacitu 627 osob. Hala disponuje pódiem, a nejmodernější konferenční technikou. Její předností je kromě velikosti denní světlo, v předvstupní hale výstavní plocha s LCD obrazovkou pro záběry ze sálu či obraz z dataprojektorů, oddělený samostatný vstup do haly z parkoviště, zároveň vstup 1.podlažím z restaurace, případně vstup či vjezd automobilu samostatnými dvoukřídlými dveřmi (2.9x2.5m) a nákladová rampa za pódiem. Předpokládaný počet návštěvníků konference Kam kráčí telekomunikační sítě Morava a Slovensko 2014 je 450 osob, ovšem v případě většího zájmu, je možné kapacitu navýšit.

V konferenčním sále, který je situován před hlavní kongresovou halou, bude probíhat výstavní část konference a prezentace partnerů, jejich služeb a produktů.

Konferenční sál je vybaven klimatizací a je pokryt wifi. Plánek výstavních expozic bude uveřejněn do konce března 2015.

Hotelová restaurace nabízí mezinárodní kuchyni, mimo jiné i jihoamerické hovězí maso, čerstvé ryby a další speciality. Vedle Á la carte připravuje menu, rauty a teplé bufety. Kromě výtečných jídel, připravovaných týmem profesionálních kuchařů a skvělého obsluhujícího personálu. Pro účastníky konference Kam kráčí telekomunikační sítě Morava a Slovensko 2015 bude připraveno občerstvení právě tímto týmem.

Hotel Jana**** disponuje největším wellness centrem na Moravě. Jeho provozní doba je od pondělí do neděle a jeho případné využití Vám rádi zajistíme.

 

Hotel FIT***

Hotel FIT*** Přerov nabízí kvalitní ubytování v regionu Přerov, ubytovací kapacity zahrnují 76 pokojů různých kategorií na vysoké úrovni. Hotelová restaurace zaujme kvalitní gastronomií, v hotelu jsou k dispozici kromě ubytování konferenční sály, salonky, Indoor Golf se simulátorem Full Swing, sauna, tenisové kurty a sport-bar.

Všechny pokoje mají vlastní balkon a jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, barevnou televizí, telefonem a wi-fi připojením.

Adresa hotelu: HOTEL FIT plus, a.s., Dvořákova 21b, 750 02 Přerov