Hotel

Hotel JANA****

Hotel se nachází v Přerově, v zeleni na okraji města, a disponuje 202 lůžky v 93 pokojích. Pokoje byly kompletně rekonstruovány do nového designu v roce 2009. V dubnu 2010 byl celý hotel včetně pokojů pokryt signálem pro připojení k internetu WiFi.

Pro ubytování hostů konference Kam kráčí bezdrátové sítě Morava a Slovensko jsou rezervovány ubytovací kapacity a to za velice zvýhodněných podmínek. Ubytování je možné objednat prostřednistvím registračního formuláře společně s účastí na konferenci.

- poplatek za ubytování ve 2-lůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami je 600,- Kč vč. DPH nebo 25 Euro/ osoba/ 1 noc

- poplatek za ubytování ve 2-lůžkovém pokoji obsazeném 1 osobou je 1.200,- Kč vč. DPH nebo 50 Euro/ osoba/ 1 noc

U hotelu se nachází parkoviště s kapacitou 108 vozidel, parking pro účastníky konference je ZDARMA.

Adresa hotelu: Koliby 2, 750 02 Přerov, Czech Republic.

Tel.: +420 581 204 466, E-mail: jana@hotel-jana.cz, Otevírací doba: nepřetržitě 24/7

Kongresová hala

Variabilní kongresová hala má maximální kapacitu 627 osob. Hala disponuje pódiem, a nejmodernější konferenční technikou. Její předností je kromě velikosti denní světlo, v předvstupní hale výstavní plocha s LCD obrazovkou pro záběry ze sálu či obraz z dataprojektorů, oddělený samostatný vstup do haly z parkoviště, zároveň vstup 1.podlažím z restaurace, případně vstup či vjezd automobilu samostatnými dvoukřídlými dveřmi (2.9x2.5m) a nákladová rampa za pódiem. Předpokládaný počet návštěvníků konference Kam kráčí bezdrátové sítě Morava a Slovensko 2012 je 250 osob, ovšem v případě většího zájmu, je možné kapacitu navýšit.

Konferenční sál

V konferenčním sále, který je situován před hlavní kongresovou halou, bude probíhat výstavní část konference a prezentace partnerů, jejich služeb a produktů.

Konferenční sál je vybaven klimatizací a je pokryt wifi 802.11 a/b/g. Plánek výstavních expozic bude uveřejněn do 20.dubna 2012.

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí mezinárodní kuchyni, mimo jiné i jihoamerické hovězí maso, čerstvé ryby a další speciality. Vedle Á la carte připravuje menu, rauty a teplé bufety. Kromě výtečných jídel, připravovaných týmem profesionálních kuchařů a skvělého obsluhujícího personálu. Pro účastníky konference Kam kráčí bezdrátové sítě Morava a Slovensko 2012 bude připraveno občerstvení právě tímto týmem.

Wellness centrum

Hotel Jana**** disponuje největším wellness centrem na Moravě. Jeho provozní doba je od pondělí do neděle a jeho případné využití Vám rádi zajistíme.